Image Alt

Okmen Grup

Mimarlık, İnşaat, Bilişim, Turizm, Marka, Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadromuzla; Mimari Proje, İnşaat, Franchising, Tasarım ve Uygulama, Dijital Dönüşüm, Yazılım & Web Otomasyon, E-Ticaret ve Danışmanlık alanlarında çalışıyoruz.

OKMEN Grup’un Türkiye’de ileri teknolojiye sahip global trend eğlenceli gurme franchise markaları girişimcileri işinin patronu yapıyor. 2014 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olan ilk VR’lı konseptimiz Smallux, Coffee, Chocolate & Nuts ve 2019’dan beri faaliyet gösteren Yeni Nesil Gastro Meyhane, Ayvalık Kafası, 2021’den beri Keşif Sahnesi, Sosyo Pub ve en yeni markamız Sosistix, The Corn Dog Kingdom Türkiye’nin ilk Yeni Nesil Eğlence Café, Pub, Gastro Meyhane ve Fast Food Franchise markalarıdır.

1990 yılından beri uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

2

SMALLUX

Coffee & Coctails

The Ultimate Café Experience sloganıyla geliştirilen bu özel konseptte, premium kahveler, pastalar, sandwichlerin yanı sıra bugüne kadar dünyada üretilmiş en ileri sanal gerçeklik deneyimini sunarken, Yeni Nesil Eğlence Café’de düzenlenen Happy Hour’lar ve partilerde dünyaca ünlü kokteylerin alkolsüz kahve versiyonlarıyla yudum yudum eğlencenin tadına varıp, LifeStyle Trend Smallux ürünlerini satarak da yüksek kazanç elde etme imkanınız bulunuyor.

menu-img-7

SOSISTIX

The Corn Dog Kingdom

Dışı çıtır, içi uzayan enfes peynir, evet Kore'nin en lezzetli atıştırmalığı; Türkiye'nin ilk ve tek Corn Dog & Noodle Fast Food Franchise’ı olan Sosistix, The Corn Dog Kingdom eğlenceli ürünleri, düşük maliyet, düşük riskle; yüksek kar ve hızlı yatırım geri dönüşüyle; super avantajlı franchise fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

3

AYVALIK KAFASI

Yeni Nesil Gastro Meyhane

Bir Ege Destanı, Akdeniz, Girit & Türk müzik ve mezelerinin dansı Ege’nin en etkileyici coğrafyasında, doğal güzellikleriyle kendini herkese hayran bırakan Ayvalık’ta; Yeni Nesil Gastro Meyhane, AYVALIK KAFASI tarihi taş binasında, damak tadına, ambiyansa, özel seçme şarkılarla, hergün fasil ve DJ’le kaliteli eğlenceye önem verenlerin değişmez adresi.