Image Alt

NEDEN SOSISTIX?

Sosıstıx, The Corn Dog Kıngdom

Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil eğlence Fast Food franchise markasıdır. Kapsamlı eğitim, tedarik, lojistik, işletme ve reklam gibi konulardaki destekleriyle, Bölge Temsilciliklerimizle, Türkiye’nin 81 iline ve yurtdışına hizmet veren, Sosistix, The Corn Dog Kingdom franchise zinciri; e-ticaret sitesi, radyosu, güçlü server ve yazılım altyapısıyla alanında Türkiye’nin yüksek teknolojiye sahip, hızla büyüyen trend Franchise firmasıdır. 40 yıllık Turizm İşletmeciliği, Franchising, Mimari, Restoran ve Bilişim alanındaki deneyimlerini yenilikçi vizyonuyla birleştirerek nitelikli projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile Sosistix’in öncü bir dünya markası olması hedefiyle özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

BİLDİĞİNİZ FRANCHISELARI UNUTUN

Türkiye'nin ilk ve tek Corn Dog & Noodle Fast Food Franchise’ı

Türkiye’nin ilk ve tek Corn Dog & Noodle Fast Food Franchise’ı olan Sosistix, The Corn Dog Kingdom eğlenceli ürünleri, düşük maliyet, düşük riskle; yüksek kar ve hızlı yatırım geri dönüşüyle; super avantajlı franchise fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

Vizyonu inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Sosistix’le; Cadde, AVM, üniversite ve okul çevreleri gibi günde binlerce kişinin gezip dolaştığı lokasyonlarda kendi işinizin sahibi olmak ister misiniz?

The Ultimate Franchise Experience

“The Ultimate Franchise Experience” sloganıyla OKMEN Grup tarafından geliştirilen bu özel konseptte dünyanın önde gelen premium kahveleri; gurme corn dog’lar, premium noodlelar, bubble tea, smoothie, milkshake, lifestyle trend Sosistix sadakat ürünleri ve Sosistix’e özel alkolsüz Kahve Kokteylleri satarak yüksek kazanç elde etme imkanınız bulunuyor.

Hızlı büyümesini; franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, innovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Sosistix, The Corn Dog Kingdom, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyülüyor. Öyle ki, içtiğiniz bir yudum kahve, bir leziz çıtır ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.

Noddle

Her gün taze açılan hamurdan yapılan çıtır Premium Corn Dog’ları yanı sıra, Smallux’de özel harmanlanıp, kavrulan dünya kahve çekirdekleri ve profesyonel kahve makinalarıyla her fincan için otomatik olarak taze öğütülerek hazırlanıp sunulan espresso bazlı içecekleri, ünlü dünya kokteylerinin alkolsüz kahve versiyonları, Smoothie, Milkshake, özel meyve çayları, Bubble Tea, Gurme Noodle ve Dondurma çeşitleri ile yatırımcılara büyük olanaklar sağlıyor. Ürünlerimiz yüzde 100 müşteri memnuniyetine sahip 1. sınıf premium ürünlerdir.

Modern insanın günlük ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ücretsiz wifi, yüksek ve alçak oturma grupları ilham veren, motive eden, günün saatlerine göre dingin bir çalışma ortamı veya eğlenceli bir parti atmosferi sunan Sosistix, The Corn Dog Kingdom; günün değişik saatlerinde bu ambiansları deneyimlemek isteyen, 7’den 70’e geniş bir müşteri profiline sahiptir.

Bubble Tea

Ambians, adrenalin, teknoloji, eğlenceli ürünler, gurme lezzetler, alkolsüz kahve kokteylleri, premium Corn Dog’lar, Noddle, Bubble Tea, Smoothiler, kaliteli müzik ve kahve barını, yeni moda ürünlerle ve Cafe’ konseptiyle birleştiren Fast Food Franchise. Üstün tecrübesini dünya standartları ile sizlere sunarak, müşterilerine beklentilerinin üzerinde deneyim sağlayan bir marka ile çalışmanın avantajı. Patentli, yasal, tanınan, gerekli tüm lisanslara sahip kurumsal bir markanın desteğini yanınıza alarak yüksek kar getiren bir sisteme sahip olmak. Geniş ürün yelpazesiyle her öğüne hitap eden yenilikçi ürünlere rağmen büyük bir mutfak, ahçı, ekstra personel ihtiyacının olmaması. Sektördeki büyüme potansiyeliyle lider marka olma hedefi, marka güvenilirliği, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile yatırımcılar için en kârlı ve garantili yatırım. Düşük maliyet, düşük riskle; yüksek kar ve hızlı yatırım geri dönüşüyle rakipsiz.

Sosistix, The Corn Dog Kingdom tüm ürünlerini Türkiye’nin 81 iline ve yurt dışına paketli veya donmuş olarak özel frigorifik araçlarla 24 saatte iletmektedir. 40 yıllık işletme deneyimi, bilgi ve birikimiyle harmanlanmış, teknolojik altyapı, tanıtım gücü ve eğitim desteği.